wtorek, 8 marca 2016

S - jak sex - to chyba oczywiste!

Seks – rodzaj ciasta z dużą ilością bitej śmietany. Do seksu dochodzi najczęściej zgodnie z prastarą zasadą Kino - Kolacja - Kopulacja.  
Rodzaje seksu 
Rodzaje nieudanego seksu
  - przedszkolny – jest z kim, jest kiedy, jest gdzie, ale nie ma czym;
  - nastoletni – jest z kim, jest kiedy, jest czym, jest jak, ale nie ma gdzie;
  - studencki – jest z kim, jest gdzie, jest czym, ale nie ma kiedy;
  - wiezienny – jest kiedy, jest gdzie, jest czym, ale nie ma z kim (chyba że masz w celi skazanego za gwalt);   - emerycki – jest kiedy, jest z kim, jest na czym, ale nie ma czym;
  - filozoficzny – jest z kim, jest gdzie, jest czym, jest kiedy, ale po co?
  - religijny – jest z kim, jest czym, jest kiedy, ale nie ma gdzie- bo Bóg patrzy.
Religijny
Według religii seks jest po to, aby przedłużyć gatunek, zaś przyjemność z tego wynikająca jest zła, niepotrzebna, wstydliwa, grzeszna. Aby przedłużyć gatunek należy wykonać stosunek płciowy polegający na działaniu mającym na celu połączenie komórek męskich i damskich w ciele kobiety (zapłodnienie). Aby uniknąć przyjemności z tym związanej religie tworzą przepisy na stosunek płciowy – który chociaż skuteczny, bo dochodzi do zapłodnienia – jest pozbawiony przyjemności, a nawet więcej: zawiera element nieprzyjemności. Pozycje seksualne są opracowywane przez
specjalistów i swoją trudnością przypominają figury tańca na łyzwach. Ważną rolę odgrywają jądra męskie, które powinny przy zderzeniu ze sobą podczas stosunku płciowego wydawać specyficzny dźwięk, podobny do dźwięku, jaki wydaje zabawka nazywana klik-klak. Spotniałe męskie jądra wydają taki dźwięk; mezczyzna może wtedy liczyć ilość kliknięć i być zadowolonym z właściwie i wzorowo wypełnionych obowiązków religijnych. Kobieta w tym czasie myśli o przyszłym dziecku i o pieniadzach potrzebnych do życia. Po stosunku płciowym – aby życie obrzydzić sobie już do końca – partnerzy demonstracyjnie głośno oddają jedno po drugim stolec w toalecie oraz religijnie oczyszczają swoje ciała pod prysznicem. Po spełnionym obowiązku prokreacyjnym partner winien jest udać się do poradni małżeńskiej – aby tam przedstawić doświadczonemu w sprawach prokreacyjnych kierownikowi raport z ostatniego miesiąca życia prokreacyjnego. Głównie chodzi o ilość kliknięć męskich jąder. Zaakceptowaniu raportu przez kierownika w poradni jest równoznaczne z pozwoleniem na prowadzenie dalszego życia prokreacyjnego.
Partnerka nie ma obowiązku udawania się do wyżej wymienionej poradni. Do jej obowiązków należy zaś: mycie garów, pranie ubrań, praca zawodowa wykonywana poza mieszkaniem. W trosce o przyszłe potomstwo partnerce zaleca się ograniczyć ilość spożywanego alkoholu do niezbędnego minimum, co może prowadzić do trzezwosci.
Z poradni małżeńskiej partner przynosi do mieszkania cenne porady, które przekazuje także partnerce, na przykład:
Sposób na zlikwidowanie odoru potu utrzymującego się w mieszkaniu po odbyciu stosunku płciowego – częste otwieranie okien w celu przewietrzenia mieszkania;
Sposób na nabranie ochoty na stosunek płciowy – jedzenie dużej ilości kokosów.
Jako bardzo ważny element służący podtrzymaniu więzi pomiędzy partnerami traktowane jest wspólne czytanie broszury otrzymanej przez partnera w poradni małżeńskiej pt. „Przyjąć dar życia – Co? Jak? Dlaczego? Po co?”
Biznesowy
Świetne narzędzie do powiększania human resources; tanie, potrzeba do niego tylko dwójki pracowników (nawet bez kosztownych szkoleń) oraz dowolnej powierzchni płaskiej. W przypadku pracowników wykwalifikowanych, powierzchnia płaska nie jest wymagana. Niestety inwestycja ta jest obarczona bardzo dużym ryzykiem, często okazuje się zupełnie nieopłacalna. Nawet w przypadku szczęśliwców, którzy wyciągną z niej jakieś korzyści, na zwrot inwestycji czeka się dość długo, bo około 19–25 lat.
Za pieniądze
Polega najczęściej na wyjazdach nastoletnich młodzieńców do Bawarii, gdzie sponsorzy – zaspokoiwszy przyjemności – szczodrze obdarowują „przyjaciól”. Młody człowiek wraca do kraju zaopatrzony w drogie adidasy i dresy, a czasem kosmetyki dla swojej „laski”.
Bez pieniędzy – z głupoty
Zdarza się najczęściej na wsi. Dużą rolę odgrywa alkohol, oraz brak perspektyw na znalezienie partnera pochodzącego z daleka. Skutkuje to kazirodztwem.
Hippisowski
– Hej! Siostro! Kocham cię!
– Hej! Ja też cię kocham!
– Hej! Róbmy miłość, nie wojnę!
– Hej! Róbmy!
– Hej! A co to? Uch… Nie spodziewałem się… Ojej, boli!
– Hej! Właściwie, to mam na imię Stefan.
Czasem w towarzystwie tych wszystkich różowych słoni, czworobocznych trójkątów i dziwnie poskręcanych sześcionogich zyraf, jakie z reguły widzi się po mocniejszych dragach. W każdym razie zawsze wolny.
Fizyczny
Ruch posuwisty oscylacyjny zwrotny, zwykle przyspieszony, o stałym kierunku i zmiennym zwrocie. Jego siła wzrasta wraz z długością i grubością wektora. Czy seks będzie udany, można obliczyć wzorem (jak wszystko w fizyce): Mm (masa mężczyzny) / Mw (masa kobiety) = Cs (klasa seksu). Każda cyfra ma przyporządkowaną literę kategorii, np. 1 ↔ A (najlepszy, bo partnerzy się równoważą), 2 ↔ B (tu już gorzej, bo partner ma większy nacisk na partnerkę) itd.
Robotniczy
Wpychanie młota pneumatycznego w szparę z dużym hałasem, często na wysokości lub z użyciem żurawia. Z reguły poprzedzany pociągnięciem z flaszki. Pod naciskiem powinien pękać beton. Jeżeli tak się nie dzieje, należy zwiększyć obroty.
Trójkołowiec
Powszechnie znany jako trójkacik. Może w nim wziąć udział od trzech do trzech osób. Ma na celu zaspokojenie potrzeb seksualnych trzech osób na raz (nie, to nie żart). Do takich akcji szczególnie pamiętajcie o zabezpieczeniu, gdyż szansa na złapanie czegoś jest dwukrotnie większa, a jeśli chodzi o dzieci to możesz zyskać dwójkę w ciągu jednej nocy. I należy pamiętać, że trio nie może być przeprowadzane z dwiema kobietami naraz, bo trójkąt nie może mieć dwóch kątów rozwartych.
Zasady seksu
I zasada seksu Jeśli ciało A działa na ciało B, to wówczas powstaje ciało C. A jeżeli ciało C jest w pobliżu działających ciał A i B, to te ciała przestają na siebie działać.
II zasada seksu Ciało puszczone raz puszcza się cały czas.
III zasada seksu Ciało rzucone na łoże traci na oporze, a rzucone na dywanik traci bieliznę i stanik. IV zasada seksu Powyżej kolan napięcie rośnie, a opór maleje.
V zasada seksu Ciało w ciemności traci na oporności.
VI zasada seksu Ciało zanurzone w ciało, tyle będzie pchało, ile będzie stało.
VII zasada seksu Im ciemniej tym przyjemniej.
VIII zasada seksu Gdy ciało A działa na ciało B, to ciało C się nie wpierdala.
Seks jest jak…
Nokia – connecting people;
Nike – just do it;
Coca-Cola – enjoy!;
Pepsi – ask for more;
Peugeot – zaprojektowany, by cieszyć;
Telekomunikacja Polska – łączy nas coraz więcej;
Jogobella – rozkosz extra dużego…;
Red Bull – dodaje skrzydeł;
Snickers – nie jesteś sobą, kiedy jesteś głodny;
Guma Orbit – zmniejsza ph w ustach;
L´oreal – usta pełne za jednym pociągnięciem.
Paradoks seksualny
Seks w Polsce można uprawiać od 15 lat, a oglądać od 18 lat. Wniosek taki: Można uprawiać seks ale… przy zgaszonym świetle, lub z zamkniętymi oczami.

(za nonsensopedia)16 komentarzy:

 1. Spłoszenie czy strach przed sexem ,że żadnego komentarza ni ma ? ;)))))
  Albo zachęceni przeczytanym tekstem "robią sex" i nie mają czasu pisać ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. L'oreal i E'real8 marca 2016 08:54

   Moze, tak jak ja, inni maja tez do pisania (w domysle, komentowania) podejscie filozoficzne (analogii nie trzeba daleko szukac) :D

   Usuń
 2. Hrehrehre! O seksie można by tyle pisać (mówić), że nie wiadomo, co wybrać:)))))) i pewnie dlatego brak komentarzy - nikt nie wie, co ma napisać:)))))))))))))))
  Mogę dodać parę powiedzonek:
  Nie ważne, kto z kim śpi (=uprawia seks), byleby cudzych dzieci nie było.
  Nie ważna płeć, ważne jest uczucie!
  Mój kolega, kiedy chciał zaimponować seksualnym obyciem, a pewnie sądząc, że nas zaszokuje, opowiadał o pozycjach seksualnych, szczególnie upodobawszy sobie "małpę wiszącą na drzewie". Szkoda, że byłam raczej nieśmiała; nie tylko u niego w domu leżała "Kamasutra", o Wisłockiej nie wspominając. Byłam nie tylko nieśmiała, ale i rozsądna; dyskusja na takie tematy byłaby w tym wypadku dość ryzykowna. Z kolei kolega mojego ojca mówił, że jak zaprasza do domu dziewczynę, to pod pretekstem przygotowania czegoś wychodzi do kuchni i kiedy wraca, patrzy, jaką gazetę czyta dziewczyna. Jeśli to "Playboy", to od razu bierze się do rzeczy, a jeśli np. "Polityka", to wie, że będzie się musiał bardzo postarać, a czasem to nawet nic z tego..... Zawsze się w duchu śmiałam, bo wzięłabym tego "Playboya" z czystej ciekawości, choćby mi żaden seks nie był w głowie, a z kolei chęć na seks nie przeszkodziłaby mi w czytaniu "Polityki", gdybym wiedziała, że jest tam coś ciekawego do przeczytania. Zresztą, u nas w domu był "Playboy" i jako studentka czytałam go, zaczynając zawsze od... opowiadania sf, które tam publikowano. Resztę przeglądałam, podziwiając jakość zdjęć i piękne dziewczyny, bez podtekstów. W końcu nie jestem facetem :)))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Rzekłabym Nic dodać nic ująć.Jak zwykle opisałaś to z humorem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pantero poruszyłaś temat o którym się nie rozmawia :-)

  Powiem tak- seks potrzebny jest jak powietrze i wiele innych rzeczy :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. No i jeszcze oczywiście że świat na fiucie stoi i o dupę się opiera. Wszystko zmierza w stronę seksu, nawet moje piątkowe kawały :-)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Najdokladniej jest opisany seks religijny, ale opis ten zupelnie zniecheca na seks. Robotniczy z mlotem pneumatycznym wrecz przeraza, opis fizyczny z gruboscia i dlugoscia wektora, mimo ze mam podobno umysl scisly, tez mnie nie zacheca. Zasady seksu sa smiesznie opisane i moga zachecac do seksu. Obrazki bardzo fajne, najbardziej podoba mi sie ostatni obrazek humorystyczny, rozsmieszyl mnie ten pan w lozeczku. Teresa

  OdpowiedzUsuń
 8. Seks jest mocno przereklamowany!

  OdpowiedzUsuń
 9. ostatnie zdanie wymiata :p

  OdpowiedzUsuń
 10. Zaszalałaś z tym religijnym :)))) czytałam przy śniadaniu i aż nie mogłam czytać :P

  Zaraz alfabet się skończy, i co?

  OdpowiedzUsuń
 11. Kto by pomyślał, że jest taka różnorodność w sprawach sexu! Generalnie wynika z tego, że on jest bardzo śmieszny :)

  OdpowiedzUsuń
 12. duuużżżoooo można o seksie napisać... :)
  :****

  OdpowiedzUsuń
 13. O kurcze, a mogło być s- jak serce a tu taki hardkor ;))

  OdpowiedzUsuń
 14. Głupie to, ale chyba tak w laśnien jest. Bez dupy, czytaj sexu człek nie wytrzyma...

  vDupa ludzkości raju pozbawiła
  Dupa a nie jabłko Adama skusiła
  Dupa nieraz królów dawnych mianowała
  Dupa tez ich nieraz detronizowała

  Dupa bogaci, dupa rujnuje
  Dupa losami świata kieruje
  Dupa pomaga i dupa przeszkadza
  Dupa miłuje i dupa zdradza

  Dupa żebraków i królów raduje
  Dupa w pałacu i w chacie króluje
  Dupa smakuje młodym i starym
  Dupa tchnie żądza, upaja czarem

  Dupa pachnie, dupa śmierdzi
  Dupa tez wspaniale pierdzi
  Dupa wielkie kupy sra
  Dupa na klarnecie gra

  Dupa motorem zawsze i wszędzie
  Dupa jest hasłem i hasłem będzie
  Dupa krzepi i dupa rodzi
  Dupa nigdy nie zaszkodzi

  Dupa dziewczęta wyprowadza z nędzy
  Dupa to najlepsza kopalnia pieniędzy
  Dupa wszystkich chłopaków jak w banku gromadzi
  Dupa wszystkich frajerów do ołtarza prowadzi

  MORAŁ:
  Człowiek się rodzi i z dupy wychodzi
  Człowiek się żeni na dupę wchodzi
  Człowiek umiera na dupie leży
  Wszystko na tym świecie od dupy zależy!

  OdpowiedzUsuń

Chcesz pogadac? Zamieniam sie w sluch.