środa, 1 sierpnia 2018

Wiedzieliscie?

Masowa imigracja to zjawisko, którego przyczyny są nadal sprytnie ukrywane przez system, a propaganda multikulti próbuje fałszywie przedstawiać jako nieuniknione.

Tym artykułem zamierzamy udowodnić raz na zawsze, że to nie jest spontaniczne zjawisko. Co chcą przedstawić jako nieuchronny wynik współczesnego życia, to w rzeczywistości plan pomyślany przy stole i przygotowywany przez dziesięciolecia, by całkowicie zniszczyć oblicze kontynentu.

Pan-Europa

Niewielu wie, że jednym z głównych inicjatorów procesu integracji europejskiej, był również człowiek który opracował plan ludobójstwa narodów Europy. Jest to mroczny człowiek, o którego istnieniu nie wiedzą masy, ale elita uważa go za założyciela Unii Europejskiej. Nazywa się Richard Coudenhove-Kalergi. Jego ojciec był austriackim dyplomatą o nazwisku Heinrich von Coudenhove-Kalergi (z koneksjami z bizantyjską rodziną Kallergis), matka Japonką – Mitsu Aoyama. Dzięki bliskim kontaktom ze wszystkimi europejskimi arystokratami i politykami, dzięki relacjom arystokraty-dyplomaty ojca, i poruszaniu się za kulisami, z dala od świateł i rozgłosu, udało mu się zwrócić uwagę najważniejszych głów państw na jego plan, czyniąc ich zwolennikami i kolaborantami „projektu integracji europejskiej”.
W 1922 założył w Wiedniu ruch „pan-europejski”, którego celem było ustanowienie Nowego Porządku Świata, opartego na federacji krajów, pod kierownictwem Stanów Zjednoczonych. Do pierwszych zwolenników należeli czescy politycy Tomáš Masaryk i Edvard Beneš, oraz bankier Max Warburg, który zainwestował pierwsze 60.000 marek. Austriacki kanclerz Ignaz Seipel i następny prezydent Austrii, Karl Renner, wzięli na siebie odpowiedzialność kierowania ruchem „pan-europejskim”. Później swoją pomoc zaoferowali francuscy politycy tacy jak Léon Bloum, Aristide Briand, Alcide De Gasperi i inni.

Istota planu Kalergi:

W książce Praktyczny idealizm [Practical Idealism], Kalergi pisze, że mieszkańcami przyszłych „Stanów Zjednoczonych Europy” nie będą narody starego kontynentu, a rodzaj podludzi, produkty mieszania ras. Wyraźnie oświadcza, że narody Europy powinny krzyżować się z azjatycką i kolorowymi rasami, tworząc wielonarodowe stado, bez żadnej jakości i łatwo kontrolowane przez elitę rządzącą.
Kalergi głosi zniesienie prawa do samostanowienia, a następnie eliminację narodów przy wykorzystaniu etnicznych ruchów separatystycznych i masowej migracji. Żeby Europę kontrolowała elita, chce zamienić ludzi w jedną jednorodną mieszankę czarnych, białych i Azjatów. Ale kto tworzy tę elitę? Kalergi dokładnie to opisuje:
Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej. Dzisiejsze rasy i klasy będą stopniowo znikać ze względu na eliminację przestrzeni, czasu i uprzedzeń. Eurazjatycko-negroidalna rasa przyszłości, podobna z wyglądu do starożytnych Egipcjan, zastąpi różnorodność narodów i różnorodność jednostek. Zamiast niszczyć europejski judaizm, Europa, wbrew jej woli, uszlachetniła i wykształciła tych ludzi, popędzając ich do przyszłego statusu wiodącego narodu poprzez ten sztuczny proces ewolucyjny. Nic dziwnego w tym, że naród który uciekł z getta-więzienia, stał się duchową szlachtą Europy. Tym sposobem litościwa troskliwa Europa stworzyła nową rasę arystokratów. To się wydarzyło, gdy upadła europejska arystokracja feudalna z powodu emancypacji Żydów [z powodu działań podjętych przez rewolucję francuską].
Chociaż żaden podręcznik nie wymienia nazwiska Kalergi, jego pomysły stanowią główne zasady Unii Europejskiej. Pogląd, że narody Europy powinny być wymieszane z Afrykańczykami i Azjatami, żeby zniszczyć naszą tożsamość i stworzyć jedną rasę Metysów, stanowi podstawę całej polityki wspólnoty, której celem jest ochrona mniejszości. Nie z powodów humanitarnych, a z powodu dyrektyw wydawanych przez bezwzględny reżim który spiskuje największe ludobójstwo w dziejach. Europejską Nagrodę Coudenhove-Kalergi przyznaje się co 2 lata Europejczykom, którzy wyróżnili się w promowaniu tego zbrodniczego planu. Do laureatów tej nagrody należą Angela Merkel i Herman Van Rompuy.
Podżeganie do ludobójstwa jest także podstawą stałych apeli ONZ, które żądają byśmy przyjmowali miliony emigrantów by pomóc w niskich wskaźnikach urodzeń w UE. Według opublikowanego w styczniu 2000 raportu w Przeglądzie „Podział ludności” [Population division] ONZ w Nowym Jorku, pod tytułem „Zastąpienie imigracją: rozwiązanie spadku i starzenia się populacji” [Immigration replacement: A solution to declining and aging population], do 2025 Europa będzie potrzebować 159.000.000 imigrantów.
Można się zastanawiać, jak można tak dokładnie oszacować imigrację, gdyby to nie był przemyślany plan. Pewne jest to, że niski wskaźnik urodzeń można łatwo odwrócić poprzez odpowiednie metody wspierania rodzin. To jest tak oczywiste, że wkład obcych genów nie chroni naszego dziedzictwa genetycznego, a umożliwia jego zniknięcie. Jedynym celem tych działań jest całkowite wypaczenie naszych narodów, by włączyć je do grupy narodów nie posiadających jedności narodowej, historycznej i kulturowej. Krótko mówiąc, polityka planu Kalergi była i nadal jest podstawą oficjalnych polityk rządowych w celu dokonania ludobójstwa narodów Europy, poprzez masowa imigrację. G Brock Chisholm, były dyrektor Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) pokazuje, że dobrze przerobił lekcję Kalergi, kiedy mówi:
"Wszystko co ludzie wszędzie mają zrobić, to ograniczać wskaźnik urodzeń i promować małżeństwa mieszane (między różnymi rasami), to ma na celu stworzenie jednej rasy na świecie, która będzie kierowana przez władzę centralną".

Wnioski:

Kiedy rozejrzymy się wokół, plan Kalergi wydaje się być w pełni zrealizowany. W Europie mamy fuzję z Trzecim Światem. Plaga małżeństw międzyrasowych co roku produkuje tysiące młodych ludzi rasy mieszanej: „dzieci Kalergiego”. Pod dwoma naciskami: dezinformacji i ludzkiego ogłupiania, promowanych przez masmedia, Europejczyków uczy się wyrzekania się ich pochodzenia, wyrzekania się ich tożsamości narodowej.
Słudzy globalizacji próbują nas przekonać, że zaprzeczanie naszej tożsamości jest aktem postępowym i humanitarnym, że „rasizm” jest zły, bo chcą byśmy wszyscy byli ślepymi konsumentami. Konieczne jest teraz, bardziej niż kiedykolwiek, przeciwstawić się kłamstwom Systemu, obudzić ducha rewolucyjnego Europejczyków. Każdy musi zobaczyć tę prawdę, że integracja europejska to ludobójstwo. Nie mamy innego wyjścia, bo alternatywą jest samobójstwo narodowe.
Od tłumacza: Chociaż nie interesują nas szczególnie powody dzięki którym Kalergi dokonywał swoich wyborów, postaramy się odpowiedzieć na pytanie, które z pewnością nasi czytelnicy już zadali: Dlaczego europejski arystokrata, z flamandzkimi, polskimi, grecko-bizantyjskimi korzeniami, a nawet z pewną domieszką krwi samurajów w żyłach (po matce), był takim narzędziem w rękach sił ciemności? Powodów, naszym zdaniem, jest wiele, idiosynkratyczne, psychologiczne i. . . kobiety.
Dlatego obserwujemy osobowość o silnych postawach snobistycznych, arogancji, i, pozwolę sobie na określenie – „zdegenerowana elitarność”. Ponadto, faktem jest, że jego matka była Azjatką, być może wywoływała wewnętrzne konflikty i frustracje, coś, co może się zdarzyć u osób z takim temperamentem. Ale najbardziej decydującym czynnikiem musiała być „odpowiednia nastolatka”, która, nawiasem mówiąc, oczywiście, była przy nim, i stała się jego pierwszą kobietą (w wieku 13 lat): Żydówka Ida Roland, który później została znaną aktorka.

Nagroda Coudenhove-Kalergi dla przewodniczącego Van Rompuy

16 listopada 2012, przewodniczący Rady Europejskiej, Herman Van Rompuy, został laureatem Coudenhove-Kalergi Prize, na specjalnej konferencji w Wiedniu, celebrującej 90 lat ruchu pan-europejskiego. Nagrodę przyznaje się co 2 lata czołowym postaciom za ich wybitny wkład w proces integracji europejskiej.
Decydującym czynnikiem, który pomógł mu wygrać nagrodę, był zrównoważony sposób, w jaki przewodniczący Van Rompuy spełniał obowiązki na nowym stanowisku przewodniczącego Rady Europy, ustanowionej Traktatem Lizbońskim. Odgrywał tę szczególnie wrażliwą wiodącą i koordynującą rolą w duchu determinacji i pojednania, bo nacisk kładło się również na jego umiejętny arbitraż w sprawach europejskich i nieugięte zaangażowanie w europejskie wartości moralne.
W swoim przemówieniu p. Van Rompuy zjednoczenie Europy nazwał projektem pokojowym. Ten pomysł, który także był celem pracy Coudenhove-Kalergi, po 90 latach jest nadal ważny. Nagroda nazywa się od księcia Richarda Nicolausa von Coudenhove-Kalergi (1894-1972), filozofa, dyplomaty, wydawcy i założyciela Ruchu Pan-Europejskiego (1923). Coudenhove-Kalergi był pionierem integracji europejskiej i czynnie popularyzował pomysł federalnej Europy.
Wśród laureatów nagrody znalazły się kanclerz federalny Niemiec Angela Merkel (2010) i prezydent Litwy Vaira Vike-Freiberga (2006).
Niniejszy artykuł jest przekładem z włoskiego zamieszczonego tutaj Identità:
http://golden-dawn-international-newsroom.blogspot.co.uk/2013/01/the-coudenhove-kalergi-plan-genocide-of.html

Artykul i zdjecie skopiowane: Zrodlo

 

52 komentarze:

 1. Przeczytalam z przyjemnoscia i zainteresowaniem, ale bede sie czepiac, bo nie widze mozliwosci stworzenia jednorodnej mieszanki czarnych, bialych i zoltych, nie mowiac juz o odcieniach. Zawsze przeciez moze byc tak, ze czarni sobie, biali sobie i zolci tez, Japonczycy beda zdecydowanie niechetni do mieszania sie.
  Pomysl tego szalenca przypomina mi film "Seksmisje" i kto wie czy to by nie bylo lepsze rozwiazanie, swiat bez mezczyzn-wojownikow.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie jest proces przewidziany na kilka lat, mieszanie bedzie odbywalo sie znacznie dluzej. Kiedy, nawet odseparowane, dwie rasy beda zyc na niewielkiej przestrzeni, z czasem beda sie z koniecznosci mieszac. Tez jestem zdania, ze z zoltymi nie pojdzie tak szybko, ale sama zobacz, jak w Ameryce pieknie sie wymieszali z bialymi, a nawet z czarnymi, ale to trwalo troche dluzej.
   Kilku facetow bym zostawila, dla przyjemnosci, ale pilnowalabym, zeby ich za duzo nie bylo, bo to gatunek glupawy i skory do bitki, za to leniwy. :)))

   Usuń
 2. No niestety,czytanie muszę sobie odłożyć na"przy śniadaniu":)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę,że nie wszystkie Twoje posty można przeczytać z marszu.Przeczytałam przy śniadaniu.

   Usuń
  2. No nie wszystkie, przy niektorych trza wlaczyc myslenie. :)))

   Usuń
 3. Kiedy czytalam wcale nie czulam ze jest za duzo, bo zrobilas podrozdzialy czy jak to nazwac i czcionke zroznicowalas, i wielkosc liter, i kolor czerwony.
  Angela Merkel jest dla mnie jak ta kobieta w poemacie lirycznym Al Wilsona "Waz', kobieta zaopiekowala sie zamarznietym wezem, a kiedy odzyl i wydobrzal ukasil ja smiertelnie, a na jej zaskoczenie powiedzial "..glupia kobieto, przeciez wiedzialas ze jestem wezem, zanim mnie przynioslas do domu"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ja zrobilam te podrozdzialy, bo caly artykul jest skopiowany, co zreszta zaznaczylam na koncu. Uznalam bowiem, ze tak jest lepiej, niz bym miala go przeredagowac.
   Kobieta z Twojego poeamtu mogla byc naiwnie glupia, liczac, ze waz okaze jej wdziecznosc. Merkel natomiast dobrze wie, co robi i czym to sie predzej czy pozniej zakonczy.

   Usuń
 4. Przeczytałam, nie wiedziałam że taki toś był, zapewne uważał że jego teoria to coś wspaniałego. A że teoria z praktyką często się rozmijają, mamy co mamy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zaluje tylko, ze bede musiala dozyc czasow, kiedy strach bedzie z domu wychodzic, a i w domu czlowiek nigdy nie bedzie bezpieczny. To mieszanie ras jest jedna z teorii, dlaczego bowiem sprowadza sie jedynie mezczyzn? Oprocz mieszania ras, ja widze w tym procesie celowa islamizacje Europy.

   Usuń
 5. Pantero, dziekuje ci za ten artykul, za rozpowszechnianie tej wiedzy - w Polsce bardzo niewiele osob zdaje sobie sprawe co to jest NWO i ze skali zjawiska, bo tego nie widza na codzien.
  Nie widza wokol siebie wymieszanych narodow, czarno-bialo-zoltych, nie widza reklam telewizyjnych, w ktorych w kazdej prawie reklamie wystepuje para bialo-czarna badz bialo-zolta (zwroccie uwage na reklamy Ikei - tam widac glownie radosne male dzieci w wiekszosci czarno-zolte ), nie widza modlacych sie muzulmanow na ulicach Europy ( w czasie Ramadanu pod Birmingham zjedzaja sie tam na ogrodzone pola miliony) , nie widza, ze cala Europa Zachodnia przeksztalcana jest w jeden wielki radosny kalifat.
  Za to widza szkalowanie ruchow narodowych, patriotycznych, ktore nazywa sie teraz "faszystami", widza opluwanie chrzescijanskich wartosci, widza rozbuchana konsumpcje i promocje przyglupich show'ow dla mas, ktorymi zatyka sie dziure po stopniowo wymazywanej tozsamosci i przynaleznosci. Wszyscy globalnie mamy przynalezec do tego samego pana.
  Eksterninacje Europejczykow prowadzi sie rowniez rownolegle innymi metodami : legalizacja trujacych i rakotworczych dodatkow do zywnosci i wody, wszechobecna rakotworcza technologia wi-fi, czyli smart, zaburzajaca metabolizm komorek, pestycydami, i wieloma wieloma innymi metodami. Wystarczy otworzyc jakakolwiek strone w oficjalnych mediach ( nie ma znaczenia w jakim kraju - wszystkie powielaja ten sam schemat, sa wlasnoscia tych samych grup) i przeczytac, czym obecnie jestesmy straszeni badz odwrotnie : do czego nas sie goraco zacheca. Mozna byc pewnym, ze pojscie za tymi radami bedzie dla nas na dlusza mete bardzo szkodliwe, coby to nie bylo.
  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ludzie w Polsce czuja sie jeszcze bezpiecznie i to na tyle, ze glosno krytykuja tych, ktorzy ich chronia przed islamska inwazja. Dowartosciowuja sie zarzucaniem innym rasizmu, nie majac najmniejszego pojecia o rzeczywistosci.
   Zobacz, jak malo osob skomentowalo ten post, bo nawet, jesli go przeczytali, nie maja ochoty wypowiadac sie na niewygodne tematy, ani przyznac do pomylki. Zachlystuja sie pelnymi sklepami, mozliwoscia podrozowania czy emigrowania, ale slepi sa na ryzyka z tym zwiazane. Wola snobowac sie na wielkich liberalow. A wszystko, dopoki zly los nie dotknie ich samych albo ich rodzin.

   Usuń
  2. Pantera, dla wielu eurofanów to, co piszesz, jest śmiechu godną teorią spiskową. Dla "młodych, wykształconych z dużych miast" i starszych postępowych jest to po prostu zaściankowe myślenie i passe. Cóż, niecierpliwie czekam na rozpad eurotworu. Wierzę, że choć części narodów się uda, że ludzie się ockną. Koszty będą duże, ale zyski nieporównanie większe. Pamiętam jak Norwegowie świętowali w strojach narodowych, że w referendum wygrała opcja niełączenia z Unią.
   Podprogowe pranie mózgu jest wszędzie. Jak wyżej napisała Kitty o reklamie IKEA - katalogi sprzed 10 lat i teraz, ech... jakby się dostało katalog z Pakistanu. Od dawna ten zabieg stosuje firma Benetton. Jak się pogrzebie w internetach, to można znaleźć informacje jakie wypadki i nagłe zgony dotykały eurosceptycznych dziennikarzy, którzy wzywali do szerokiej debaty na temat zasadności Unii. Nie polskich dziennikarzy, a europejskich! Chyba lepiej mają ludzie niewierzący, bo wierzącym trudno nie widzieć, że stoi za tym zło osobowe. A to z jednej strony przeraża, a z drugiej nikt nie chce być wyśmiany i posądzany o chorobę psychiczną. A tak się dzieje, gdy ludzie zaczynają o tym mówić głośno - a zaczynają...
   Polecam Ci również film na YT: Prezydent który powiedział prawdę. To tylko 10 minut. Warto.
   https://www.youtube.com/watch?v=AtT_SCpv_qA

   Usuń
  3. Tu lepsza wersja: https://www.youtube.com/watch?v=DUNouWEzDKs

   Usuń
  4. No coz, marnie skonczyl. Nie tylko on zreszta.
   Nie wierzylam nigdy w teorie spiskowe, wysmiewalam je bezlitosnie, ale to, co sie teraz dzieje, czego jestesmy bezwolnymi swiadkami, kaze sie zastanowic nad ich wiarygodnoscia.

   Usuń
 6. Nie wiem co bardziej chore i przerazajace - ze przytoczony plan istnieje czy fakt ze zdobyl poplecznikow.
  Jakkolwiek politycznie poprawnie by ktos rozumowal to z mych obserwacji wynika ze mieszane malzenstwa czesciej koncza sie niepowodzeniem niz sukcesem a dzieci sa zawieszone pomiedzy dwoma swiatami, do zadnego calkowicie nie nalezac.
  Wiecej - czarni wcale nie sa zadowoleni gdy ich przedstawiciel zeni sie z bialym uwazajac ze zanieczyszcza swa rase, co jest racja, czyli samodzielnie i spontanicznie kazda grupa woli utrzymac swa integracje a to, wg mnie, jest bardzo wymowne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zeby splodzic kolejne zastepy przyszlych bojowkarzy ISIS, nie trzeba sie zenic, ani wychodzic za maz, wystarczy gwalcic. Tu masz jeszcze szanse usunac ciaze, ale co byloby w takiej Polsce? Czy klechy i tego zycia by bronily?

   Usuń
 7. Przeczytałam jednym tchem. Cóż... Jeśli sie bliżej przyjrzeć, to wszystko się zgadza. Jeszcze jestem oszołomiona... hm..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem, czy rzeczywiscie ta pozorna zgodnosc cokolwiek znaczy. Wiadomo zas, ze ludzie co rusz wymyslaja jakies teorie spiskowe. Jednak zalozenia polityczne i ich realizacja, co najmniej w Niemczech, Szwecji i Francji, wskazywalyby na te mozliwosc.

   Usuń
 8. Nazwisko jest mi znane, chyba slyszalam je od syna, ktory mowil o tej idei, wiec i temat jest mi znany. Przeczytalam z zainteresowaniem, bo nie ma to jak przeczytac samemu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dopiero niedawno zainteresowalam sie tematem, a nazwisko Kalergis laczylam zawsze z Maria, polska pianistka.

   Usuń
 9. Wiele sie rzeczy dzieje, o ktorych my szarzy obywatele swiata nie powinnismy wiedziec, ale ta to akurat za wiele sensu moim zdaniem nie ma.
  Znaczy jako idea owszem mogla sie gdzies w jakiejs glowie zrodzic, bo przeciez juz wczesniej byly idee stworzenia idealnego narodu, czy tam wyeksponowanie swietej nordyckiej rasy... jak zwal tak zwal.
  Nie mieszkam w Europie wiec nie wiem, ale czy tam musicie sie na sile czy tez na rozkaz jakiegos dekretu bzykac poza swoja rasa czy moze jest to jednak wybor idnywidualny kazdego czlowieka?
  W Ameryce wymieszanie ras istnieje "od zawsze" i wbrew temu co pisze wyzej Serpentyna nie widze z tego powodu ani nieszczesliwych dzieci, ani rwacych klaki ze lbow bialych tudziez czarnych.
  Ktos moze byc niezadowolony, ze jego syn/corka wybiera partnera zyciowego z innej rasy, ale przeciez wystarczy sie rozejrzec dookola ile jest w samej Polsce (ciagle genetycznie czystej w porownaniu z innymi narodami) tesciowych, ktore nie cierpia swoich synowych.. i juz widac, ze problem nie jest ani nowy ani nie ma nic wspolnego z kolorem skory.
  No ale... co ja sie tam znam?

  Nie bardzo rozumiem na czym ma polegac przywodztwo tej wydrukowanej na czerwono Ameryki:)) skoro to wszystko sie dzieje w Europie, wyglada na to, ze ksiazka tego pana jest wydana tylko po niemiecku i raczej nie cieszy sie wielka poczytnoscia, skoro nawet na niemieckiej stronie nie ma ani jednej opinii czytelnikow.
  Plan powstal z tego co piszesz w 1922 roku a wiec doskonale obejmuje dzialalnosc i misje Hitlera.... hmmmm.... to calkiem ciekawy zbieg okolicznosci...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ostatnim zdaniu powinno byc
   ... obejmuje czas i dzialalnosci i misji Hitlera....
   bo przeciez wszyscy wiemy, ze Hitler to akruat chcial odwrotnie i jego misja polegala na wybiciu wszystkiego co nie niemieckie...
   Moze to nie bylo zle?? skoro teraz sie tak dzieje...............

   Usuń
  2. Star, nie od dzis wiadomo, ze swiatowa finansjera, ergo ludzie, ktorzy nami rzadza, ma w wiekszosci siedzibe w Stanach. Nie jest rowniez zadna tajemnica, ze USA ostrzy sobie pazury na wladanie calym swiatem i gdyby nie jako taka rownowaga w uzbrojeniu Rosji, mogloby dojsc juz dawno do przejecia wladzy, co najmniej gospodarczo, nad innymi panstwami. Nie wiem wiec, co Cie tak dziwi, znasz przeciez swoj kraj i raczej nie poddajesz sie bezmyslnie ich nachalnej propagandzie.
   Czasem mysle, ze Hitler uderzyl w niewlasciwym kierunku, powinien w pore wyplenic islamistow. A tymczasem caly burdel z nimi zawinila Ameryka, zabijajac ich dyktatorow i, pod plaszczykiem wprowadzania tam ichniej amerykanskiej demokracji, probujac klasc lape na bogactwach naturalnych.

   Usuń
  3. Wiem nie od dzis, ze lubisz winic Ameryke za wszelkie zlo na tym swiecie. Wolno Ci, co mnie do tego. Jest wiele rzeczy, ktore ja lubie lub nie i tez nikomu nic do tego.
   Ale jesli juz tak Cie boli przyszlosc Europy to moze warto poszukac wrogow Europy w samej Europie. Na przyklad taka rodzina Rothschild nasuwa mi sie na mysl pierwsza, a korzenie maja nie tylko w UK ale rowniez w Niemczech i Francji.
   Na zdrowy rozsadek na co Ameryce rasa niewolnikow zamieszkala w Europie, natomiast Rothschildom i owszem moze sie przydac.

   Generalnie jak lubie odkrywac rozne polityczne tajemnice tak staram sie byc ostrozna w rozglaszaniu teorii spiskowych a ta historia wyjatkowo pachnie mi chora sensacja bez uzasadnienia.

   Usuń
  4. A swoja droga to jak myslisz w czyim interesie leza te wszystkie wojny w krajach islamskich. Czy to aby nie Israel ma w tym glowny interes? A czy Rothschildowie to aby nie zydzi popierajacy mocno Zionism?
   I tu sie zgodze, ze Rothschildowie maja bardzo duzy wplyw na amerykanska polityke, z tym absolutna zgoda.
   Natomiast co do interesow Ameryki w kwestii Europejczykow posiadajacych brazowe dzieci niewiadomego pochodzenia to jest dla mnie po prostu smieszne.
   Ja juz tych niewiadomego pochodzenia nie urodze, moj jedyny potomek zdecydowal nie miec dzieci wiec osobiscie jakos mnie to nieszczegolnie dotyczy. Co nie znaczy, ze nie lezy mi dobro swiata na sercu nawet dla tych niespokrewnionych ze mna.

   Usuń
  5. Nie ma sie co nadymac, Star. Ja wiem, ze koszasz Ameryke miloscia bezwarunkowa, ale nie zmienia to faktu, ze jest ona najwiekszym swiatowym bandyta ze zrywami do zaszczepienia wlasnych wplywow gdzie sie da. I ze nie jest to zdrowe ani dla tych krajow, ani dla samej Ameryki, to tez wiadomo.
   Nie o brazowe dzieci chodzi i Ty o tym doskonale wiesz, a o ekonomiczne oslabienie Europy, w tym Niemcy jako najlepiej gospodarczo stojace panstwo. Dzisiaj wojny odbywaja sie w bialych rekawiczkach, nie w helmach i mundurze moro.

   Usuń
  6. Zalatwic gospodarczo silne Niemcy to nie lada wyczyn, a wszystko ku temu zmierza.

   Usuń
  7. Star - wyglada ze duzy wplyw na Twe odczucia w temacie ma miejsce w ktorym mieszkasz, nie spotykasz tego co widze/slysze ja, mieszkanka poludniowych US a nie jest tak rozowo jak Ci sie wydaje.

   Usuń
  8. Serpentyna, to moze napisz cos o tym u siebie na blogu.

   Usuń
 10. Pantero,
  To samo chcialam napisac juz wczesniej, ale czekalam z ciekawoscia, aby zobaczyc co sie rozwinie dalej.
  Temat na temat kawy czy jezyka przyciagnal tlumy, a temat tak wazny jak ten… milczenie.
  Nie tylko dlatego, ze ludzie boja sie wypowiadac, boja sie nawet pomyslec, ze sie pomylili, wiekszosc po prostu tego nie obejmuje, nie ma pojecia , co sie dzieje wokolo nich, jak szybko swiat sie w tej chwili kreci , a poza Polska w szczegolnosci. Europe Zachodnia znaja z turystycznych folderow i romantycznych filmow typu: Rok w Prowansji czy cos w tym guscie, przezywaja szok dopiero, jak sa skonfrontowani z ta Europa namacalnie. Tu trzeba zyc , aby to zrozumiec.

  Tu troche z innej beczki, ale rownie przerazajace i wiaze sie posrednio :
  Moj gra w meskie gry na internecie – i ma wielu wirtualnych kolegow, miedzy innymi ze Stanow, z UK, i rowniez z Poludniowej Afryki. Graja i pisza juz wiele miesiecy, ponad rok, wiec znaja sie troche, tak ja i my tu na blogach.
  Ostatnio jego kolega Spike przestal sie odzywac , zniknal z internetu – w koncu pojawil sie – ale napisal tylko tyle :
  Hi Brother, nie moge pisac, mamy tu straszny klopot , w moim miescie Black African People zabijaja bialych , dokonuja genocide/ludobojstwa, rozpoczeli czarny apartheid wobec bialych. Zabieraja nasze domy, nasza ziemie sila, nas zabijaja, wiec rozpoczelismy nocne czuwanie wraz z sasiadami, rozpoczelismy program, aby pomoc bialym rodzinom, ktore sa zagrozone, sa mordowane. Patrolujemy okolice nocami, czuwamy, bo nie mamy innego wyjscia. Oni zabijaja nocami , podczas gdy kobiety i dzieci spia. Nie mamy zadnego wsparcia od rzadu, rzad jest obojetny ( they don’t care), ludzie sa tu bardzo biedni, nie umieja sie bronic, ich babies sa wkladane i smazone w mikrofalowkach, a male dzieci umieraja zameczone i torturowane w upale. Tu sie dzieja rzeczy straszne. Jesli mozesz pomoc, mozesz to rozpowszechnic, prosimy o wsparcie.

  W mediach oczywiscie obowiazuje kompletna cisza.
  I to sie dzieje namacalnie tu i teraz.


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest na zasadzie schowania glowy w piasek, bo "mnie to przeciez nie dotyczy" i niewazne, ze dupa sterczy jak Mount Everest i jest latwym celem. ;)
   O RPA wiem juz dawno i mam mieszane uczucia. Z jednej strony zal tych ludzi, bo to juz kolejne pokolenie, a z drugiej to sa w gruncie rzeczy biali inwazorzy, ktorzy tym tubylcom odebrali swego czasu ziemie, a ich sprowadzili do roli niewolnikow. To tylko karma powrocila, spozniona karma.

   Usuń
 11. Ja o tym czytalam i wiem juz od dawna, ale to temat tak skrzetnie chowany przez media oficjalne,ze nie masz szans aby wyszedl na szersze fora. Tylko internetowo mozna te sprawe naglasniac, tylko w ten sposob. Ja wiem,ze kiedys to biali stosowali apartheid wobec czarnych, ale czy to usprawiedliwia teraz ludobojstwo teraz tam dokonywane, na zupelnie innych niewinnych ludziach? To tak jakby nagle Indianie amerykanscy zaczeli nocami mordowac bialych Amerykanow , w podziece za czyny przodkow.
  Trudno mi w ogole znalezc slowa, mysle nad tym jak pomoc, co zrobic - poniewaz znam tego czlowieka ze slyszenia i z opowiadan, stal sie on jakby naszym "kolega" - jego los , los jego rodziny i to co sie tam dzieje, zlapal mnie doslownie za gardlo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie usprawiedliwia zadnego ludobojstwa, ani bialych przez czarnych, ani odwrotnie. Ale moze tubylcy mysla sobie, ze czas nadszedl odebrac ojcowizne?
   Moze nadejdzie czas, ze Indianie tez sie rusza, moze Aborygeni tez. Choc to watpliwe, bo bialy pan zadbal o skuteczne zdegradowanie ich rasy.

   Usuń
 12. Ja jednak lubie zaczynac od czubka wlasnego nosa ;)
  Europejczycy, Niemcy, Rancuzi itd. sami zaczeli niszczyc swoja kulture, religie, poprzez odchodzenie od niej.
  Dlatego obce wplywy maja szanse sie wysiac i zakielkowac.
  Dzieci tez ogólnie przestano chetnie miec, dlatego rdzennych Europejczyków ubywa.
  Problem jest samorobny, z powodów czystego egoizmu.
  Reszta przypasowala do problemu, i zaszla juz bardzo daleko.
  I jest raczej nie od odwrócenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Europejczycy maja troche inne wyobrazenie o komforcie zycia, a dzieci ten komfort zabieraja. Poza tym panstwo niewiele robi, zeby te dzietnosc poprawic, niewiele oferuje. Tamci nie mysla, ino bzykaja sie jak zwierzeta, a potem niewiele ich interesuje los dzieci. Przezyje - dobrze, umrze - bedzie nastepne, reszte ma w dupie. A tu mu wszystko daja, nie musi pracowac, wiec bzyka babe ze zdwojona energia. W takim tempie za 20 lat bedzie ich tyle, co Niemcow dzisiaj.

   Usuń
 13. Lucy, a jak sie to “odchodzenie “ od kultury i religii zaczelo?
  To sie zaczelo juz dobrze w latach 60-tych i jest promowane i wdrazane na Zachodzie do dzisiaj. Tu koscioly swieca pustkami, w Niemczech zamienia sie je na meczety, a daniem narodowym w Wielkiej Brytanii jest hinduskie curry.
  Wszystko po kolei. Ciekawe, ze w Polsce poprzez to, ze bylismy lekko za zelazna kurtyna i Zachod mial do nas utrudniony dostep, ten proces nie wystapil i jest opozniony, ale juz ruszyl pelna para i nadrabia .
  Media zachodnie , a tylko takie sa juz w Polsce , skutecznie ustawiaja nasza mlodziez na wlasciwy liberalny kierunek. Wystarczy jedno, dwa pokolenia i nie trzeba bedzie martwic sie o narodowa tozsamosc , bedzie ona zastapiona tozsamoscia europejska –
  czyli jaka?
  Ciekawe z tymi dziecmi – bo faktycznie ciezko pracujacy rodzice moga sobie pozwolic na gora 1-2 dzieci, natomiast niepracujacy “imigranci” maja po 8-mioro dzieci i o nic nie musza sie martwic – panstwo daje im domy, zasilki, ulgi i wszlekiego rodzaju benefity.
  “Daje” jest oczywiscie eufemizmem, zabiera bowiem nam, my pracujacy pracujemy coraz wiecej i ciezej, aby odebrano nam to w coraz wiekszych podatkach, ktore hojnie rozdawane sa na takie wlasnie cele.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panterko, nigdy nie przyszedl prikaz z Ameryki, ludzie nie chodzcie do kosciola, nie swietuje swoich chrzescijanskich swiat, rozbijajcie rodziny, nie zajmujcie sie swoimi bliznimi, nie trzymajcie sie razem... a wybory w zyciu, naleza do nas, oczywiscie, ksztaltujemy nasze dzieci, mlodziez, o ile nam jako rodzicom chce sie te dzieci ksztaltowac... o ile te dzieci wogóle mamy.
   No cóz, migranci maja wiele dzieci, rdzenni minimalnie, a w naszej Biblii stoi, ze nie zacytuje doslownie, ale mniej wiecej tak stoi: patrzcie na ptactwo, co ani nie orze ani nie sieje... ;) czyli styl zycia promowany w chrzecijanstwie :D

   Usuń
  2. Ja nigdy nie twierdzilam, ze Ameryka byla przeciwko chodzeniu do kosciola, choc oczywiscie na dalsza przyszlosc byloby jej to na reke, wynarodowienie, multikulturowosc (bo dlaczego Europa ma miec lepiej od nich), no i nie ma chyba kraju na swiecie, gdzie poboznosc przekraczalaby te amerykanska.
   Dobrze, ze ja juz tego nie dozyje, ale w koncu dojdzie do tego, ze niegdys kwitnaca gospodarczo Europa spadnie do poziomu krajow afrykanskich. Bo nie wystarczy korzystac z wypracowanych przez innych dobr, nie wystarczy ich przejadac, trzeba tez zapracowac na nowe, a za kilkadziesiat lat Europejczykow bedzie za malo, zeby zapracowac na te bande pasozytow-dzieciorobow.

   Usuń
  3. Byc moze Europa upadnie gospoodarczo, raczej to pewne, ale dekadencje, to Europa sama sobie zorganizowala, bo sie w dupach przewrócilo, a to z kolei z dobrobytu. Stary Rzym sie klania.
   Nadal jestem zdania, ze nasze zycie jest naszym wyborem, ale nie starczy na to jednostek niestety.
   Ale szukanie winy tylko i wylacznie u innych, to nie mój styl i ja sie na to buntuje.
   Taki przyklad: mam gruba dupe, bo jem za duzo fastfoodów, batoników i czipsów. A wszystko to przyszlo z Ameryki ;) tak wiec, moge za moja tlusta dupe winic Ameryke i menedzerów McDonalda. Faktem jest jednak, ze nikt mnie nie zmusza do jedzenia tego czy owego, ze to jest mój wlasny wybór, moglabym nie jesc i bylabym modelka.

   Usuń
  4. Ja nie o europejskiej dekadencji, a o tym, ze te bandy pasozytow zajma sie jedynie konsumpcja zamiast produkcji. A Niemcy tez moze zmadrzeja i rzuca robote, kiedy dzien podatku przeniesie sie na koniec listopada.
   No coz moja tlusta dupa to tez moja wina, bez wzgledu na to, czy bede zarla jankeskie mekdonaldsy czy szwajcarska czekolade, ale juz zmuszanie mnie do zycia wsrod przestepcow to nie jest moj wybor. Pracowanie, zeby pasozyty i ich pomioty mialy dobrze tez nie. Ja mam tyrac do 70-tki, zeby oni mogli jaja w spodniach przewracac rowniez nie moj wybor. Co wiecej, z moim zdaniem i zdaniem wiekszosci chyba Niemcow nikt sie nie liczy, natomiast nieraz uslyszalam juz, ze jestem rasistka.

   Usuń
  5. Lucy, na pewno slyszalas o czyms takim jak trendy i moda? Kto te mode ksztaltuje, na kim praktycznie wzoruje sie i wzorowal caly swiat? Nie trzeba nikomu wysylac innego przekazu - wystarczy zapoczatkowac trend, co jest cool, a co nie jest, co jest poprawne politycznie a co nie jest, co bedziemy robic, jesc, nosic, spiewac, grac , sluchac i jak bedziemy myslec... I chocbysmy chcieli od tego uciec to nie uciekniemy, a szczegolnie dzieci i mlodziez.
   Ty jestes osoba dorosla, ze starszego pokolenia, wychowana na tradycyjnym jedzeniu i innych tradycjach - TY mozesz podjac swiadoma decyzje, ze Mcdonaldsa na przyklad nie tkniesz. Takiej decyzji nie podejmie nastolatek, ktory wychowal sie z Mcdonaldsem na kazdym rogu - dla niego to wlasnie bedzie norma.
   I tak jest ze wszystkim. Ludzie ,ktorzy wprowadzaja Nowy Porzadek doskonale o tym wiedza - dla dzisiejszych dzieci bycie inwigilowanym , sledzonym w kazdej ich zyciowej funkcji i czynnosci juz staje sie normalne, tylko jeszcze my, osoby z mego pokolenia "walczymy" o skrawek prywatnosci czy niezaleznosci, Oni juz nie, oni zgodza sie na wszystko i pojda dokladnie tam dokad zaprowadzi ich najnowszy gadzet i trend ( czyli ludzie za nimi stojacy). Odbiora im prywatnosc nawet we wlasnym smart domu, odbiora gotowke i dadza smart karte i przywiaza do chipa, bez ktorego nie beda mogli zyc, bo juz bez niego niczego nie kupia, nawet zwyklej bulki z Mcdonaldsa, odbiora mozliwosc jakiekolwiek pojscia pod prad, bo kazdy ich ruch bedzie z gory wiadomy i monitorowany. I co z tego , ze beda jednostki, ktore beda chcialy sie wylamac? W tak spreparowanym swiecie nie bedzie juz miejsca na jednostka - mamy zostac jedna mieszana rasa i masa ludzka, zarzadzana przez elity.

   Usuń
  6. To sie czyta jak jakis horror s-f, ale do tego wlasnie swiat zmierza. Gorzej, ze dotyczy to jedynie panstw wysoko rozwinietych, natomiast zadnej kontroli nie bedzie dla takich kanakow, jakich ostatnio goscimy u siebie. Oni beda mogli narobic bydla poza wszelka kontrola.

   Usuń
 14. Tak do kompletu - największe interesy Niemcy i nie tylko robią z Chinami. A to nacja niezmiernie płodna i tylko patrzeć jak się zażółci w Europie. Mój pradziadek zawsze mawiał pykając na balkonie swą fajeczkę: "zobaczycie, rasa żółta zaleje w pewnym momencie cały świat".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chinczycy zalatwia nas gospodarczo, nie potrzebuja bomb i czolgow, zeby unicestwic Europe, a potem kolejne kontynenty.

   Usuń
  2. Chiny juz zalaly swiat, chociaz nie tak jak sie o tym myslalo przed laty, one zalaly go swoimi tanimi towarami. USA i Europa chcialy tanich produktow, a Chiny im to daly i nadal maja ogromny zbyt ... A poza tym, np Anglia przeniosla swoj przemysl ciezki wlasnie do Chin i mysle, ze nie tylko ona, ze inne kraje Europy rowniez .... I jeszcze Indie, o tym sie nie mowi, ale wikszosc np przemyslu odziezowego szyje swoje produkty wlasnie w Indiach, to tylko takie malo zanczace przyklady, te o ktorych wiem ...

   Usuń
  3. Nie wszystkie proroctwa mozna brac doslownie, najczesciej jasnowidze poslugiwali sie skomplikowanymi metaforami, wieloznacznikami, ktore potem mozna bylo dopasowac do realnych wydarzen.

   Usuń
 15. O tym nie wiedziałam, mimo siedzenia w teoriach tak zwanych spiskowych już od wielu lat.
  Ale nic a nic mnie to nie zdziwiło.
  To wszystko są trudne tematy, wiadomo, że łatwiej pogadać sobie o pierdołach, bo życie codzienne jest wystarczająco ciężkie ...
  Dzieci i młodzież jest łatwym celem indoktrynacji i niestety - rodzice zapieprzają cały dzień, żeby zarobić na chleb, masło i kredyty i nie mają wiele czasu, żeby dzieciom świat tłumaczyć. Robią to media ... polskojęzyczne, ale niepolskie.
  Niestety.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ta mlodziez mnie martwi, a muzulmanska. Zindoktrynowani tam przez ISIS, przyjezdzaja tu i sa gotowi na doslownie wszystko. To jest realne zagrozenie.

   Usuń
 16. Już od długiego czasu mam odczucie, że to masowe przyzwolenie np. Niemiec na ciapatych, to grubsza sprawa planowana przez wyżej postawione głowy. Sama Merkel jest za mała na taki kaprys, a Europejczycy za tępi na to żeby zorientować się co się dzieje.
  Uposaża się te nacje we wszystkie możliwe przywileje, "ustawia" je finansowo na dobrym poziomie, daje palmę pierwszeństwa, jednocześnie ganiąc własnych rodaków.
  Nie wiem jak długo Polska zdoła się oprzeć temu naporowi. Rządzący chyba jeszcze nie widzą jaki potencjał jest w takim elektoracie. Narazie zasilanie 500+ dedykowane jest polskiej patologii ale może ktoś z Unii Europejskiej "naprowadzi" Polski rząd na "właściwą" europejską drogę, albo co gorsza narzuci konieczność dotowania przybyłych zza Europy.
  Wtedy jest już po nas...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy obecnej polityce i tak predzej czy pozniej bedzie "po Was", unia bowiem nie zgodzi sie na rozpierduche trojpodzialu wladzy i jesli Kaczynski sie nie cofnie, Polska opusci unie, co zreszta moim zdaniem jest jego celem. On sam unii nie opusci, ale chce tego jak niczego dotad, wiec robi przekrety, by zostac wyrzuconym.

   Usuń

Chcesz pogadac? Zamieniam sie w sluch.